HOT BALM 75 ml

490,00 den

Out of stock

SKU: SWSSENRG-5 Category:

Description

8 barishte zvicerane + vitamina A, E + kapsaicinë

Efekt ngrohjeje afatgjatë

Anti-inflamator

Dhimbje në shpinë, nyje dhe muskuj

Dhimbje reumatizmale

Shtrirje, ndrydhje, lëndime sportive

Relaksimi i muskujve të lodhur

Përmirësimi i qarkullimit të lëkurës

Përthithet shpejt

Rekomandohet për masazh të butë

Aromë e këndshme dhe rigjallëruese

Brand

Свис Енерџи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HOT BALM 75 ml”