COLD BALM 75 ml

490,00 den

Out of stock

SKU: SWSSENRG-3 Category:

Description

8 barishte zvicerane + vitamina A, E + mentol

Efekt i butë ftohës

Reduktimi i dhimbjes dhe ënjtjes

Mavijosje, ndrydhje dhe lëndime sportive

Relaksimi i muskujve të lodhur

Për djegiet e vogla nga dielli dhe djegiet nga dielli

Rekomandohet për masazh të butë

Freskuese dhe relaksuese

Përthithet shpejt

Brand

Свис Енерџи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “COLD BALM 75 ml”