Description

Zinku ndihmon në ruajtjen e funksionimit të duhur të sistemit imunitar, ruan shikimin dhe promovon kocka, flokë, thonjtë dhe lëkurën e shëndetshme.

Brand

Џејмисон

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zinc Tablets 10 mg x 100”