VITAMIX A-Z Tablets x 30

280,00 den

Dozimi: 1 tabletë në ditë.

1 in stock

SKU: FRTX-19 Category:

Description

Një kompleks prej 25 vitaminash, mineralesh dhe elementësh gjurmë thelbësorë.
Me luteinë dhe likopen – antioksidantë të fortë.
Forconi të gjitha sistemet e trupit.
Mbështetni sistemin imunitar.
Suplement diete.

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITAMIX A-Z Tablets x 30”