TETESEPT KIDS BATH HOCUS POCUS 50 g

110,00 den

“Së pari, mbushni vaskën me ujë të nxehtë në 35-38 ° C, pastaj shtoni banjën Hocus Trial dhe koha magjike e banjës mund të fillojë. Rekomandohet një banjë prej 10 deri në 20 minuta. Shpëlajeni vaskën me ujë të ngrohtë pas larjes.” për të hequr pjesën tjetër të produktit. Për një banjë. Paralajmërim: Mbajeni larg fëmijëve. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me banjën. “

Out of stock

SKU: TETES-10 Category: Tags: , , ,

Description

Një banjë magjike me aromë pjeshke me një formulë që mbron dhe ushqen lëkurën. Banja Tetesept HOCUS POKUS përmban një formulë të formuluar posaçërisht me vaj ushqyes makadamia dhe gjalpë kakao për lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Argëtimi i shkëlqyeshëm garantohet me ndryshimin magjik të ngjyrës nga e verdha në të gjelbër dhe aromën e frutave të pjeshkës. Testuar dermatologjikisht. Pastron dhe ushqen butësisht lëkurën. Ngjyrat e ushqimit. Pa parafinë dhe vajra minerale. Uji i larjes nuk njollos lëkurën, flokët ose banjën. Për fëmijë nga 3 vjeç e lart.

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT KIDS BATH HOCUS POCUS 50 g”