PROBIEN B-COMPLEX Capsules x 10

300,00 den

Dozimi: 1 kapsulë në ditë, të paktën 1 orë para ose 2 orë pas marrjes së antibiotikut. Të merret gjatë terapisë me antibiotikë dhe të paktën 5 ditë pas përfundimit të saj.

Out of stock

SKU: FRTX-10 Category:

Description

Zvogëloni efektet anësore me trajtimin me antibiotikë
tretje e duhur dhe efikase
mbështesin florën natyrale të zorrëve
funksionimin normal të sistemit imunitar dhe rimëkëmbjen e trupit
zvogëloni ndjenjën e lodhjes dhe lodhjes

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROBIEN B-COMPLEX Capsules x 10”