BECUTAN Multi Immuno Sachets x 14

340,00 den

Produkti është menduar për përdorim oral.
Doza e rekomanduar ditore:
Fëmijët nga 1 deri në 3 vjeç: 1 qese në ditë.
Fëmijët mbi 4 vjeç: 1 – 2 thasë në ditë.
Përmbajtja e një qese është tretur në ujë ose në një lëng tjetër në temperaturë dhome (qumësht, lëng ose kos).

Out of stock

Description

Becutan KIDS VITS Multiimmuno pluhur për tretjen dhe ruajtjen e imunitetit në popullatën pediatrike.
Vitamina C, vitamina A, vitamina D, vitamina B6, acidi folik dhe zinku kontribuojnë në mirëmbajtjen e funksionit normal të sistemit imunitar.
Vitamina C, vitamina E dhe zinku ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
Vitamina C, acid pantotenik, vitaminë B6, niacinë dhe acid folik ndihmojnë në zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes.
rhamnosus GG kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit të mikroflorës së zorrëve.

Brand

Бекутан

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BECUTAN Multi Immuno Sachets x 14”