MUCOPLANT Syrup 100 ml

235,00 den

Dozimi: Adoleshentët (12-18 vjeç), të rriturit dhe të moshuarit
15 ml shurup (1 lugë gjelle) 3 deri në 4 herë në ditë në intervale të barabarta midis dozave (doza totale ditore është 45-60 ml).
Popullsia pediatrike
Fëmijët midis 5-11 vjeç
15 ml shurup (1 lugë gjelle) 2 deri 3 herë në ditë në intervale të barabarta midis dozave (doza totale ditore është 30-45 ml).
Fëmijët nga 3-4 vjeç:
10 ml shurup (2 lugë çaji) 2 deri 3 herë në ditë në intervale të barabarta midis dozave (doza totale ditore është 20-30 ml).

13 in stock

SKU: DRTHSS-55 Category:

Description

Shurupi Mucoplant Tegavec është një ilaç tradicional bimor për kollën. Përdoret tradicionalisht në inflamacionet dhe sëmundjet e rrugëve të frymëmarrjes si tek fëmijët ashtu edhe tek të rriturit.Përdoret për trajtimin simptomatik të acarimeve të gojës ose fytit të shoqëruar me kollë të thatë.i pazëvendësueshëm në stinët e ftohjeve dhe viruseve.
Veçantia e këtij preparati nga diapazoni i pasur i Dr. Thays, përveç përqendrimit të lartë të ekstraktit Tegavec (5g / 100g), theksohet nga përdorimi i ëmbëlsuesve integralë, siç është mjalti dhe shurupi i panxharit të sheqerit, të cilët ruajnë plotësisht vetitë shëruese.dhe shijen natyrale të shurupit. Kjo është arsyeja pse shurupi Mucoplant Tegavec është i preferuari i fëmijëve.
Shurupi Mucoplant Tegavec është shumë i shijshëm, mund të merret i patretshëm. Nëse merret me çaj ose, ndoshta, lëng të shtrydhur fllad, fuqia e tij shëruese ka një efekt të theksuar.

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUCOPLANT Syrup 100 ml”