KidzOmega Liquid 200 ml

1,790,00 den

KidzOmega Liquid është një shurup që është një burim i shkëlqyeshëm i acideve yndyrore thelbësore EPA dhe DHA me aromë me manaferrat. Vitaminat A, D, E së bashku me acidin folik mundësojnë zhvillimin e duhur të trurit të fëmijës dhe përmirësojnë shëndetin e tij të përgjithshëm.

Vitaminat A, C dhe D kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. DHA kontribuon në funksionimin normal të trurit dhe acidi folik kontribuon në prodhimin normal të elementeve të gjakut.

Vaji i peshkut në produktet e HealthAid vjen nga detet më të pastra dhe është praktikisht i pa ndotur.

Out of stock

SKU: HAID-33 Category:

Description

Fëmijët nga 1-12 vjeç një lugë çaji (5ml) në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet ndryshe nga një person i kualifikuar në mënyrë të përshtatshme.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KidzOmega Liquid 200 ml”