LIVSANE Hot Barries Sachets x 20

140,00 den

Out of stock

SKU: LVSN-15 Category:

Description

Mënyra e përdorimit: Tretni, përzieni dhe pini përmbajtjen e 1 qese me ujë të nxehtë (jo të valë) ose të ftohtë (afërsisht 150 ml) një herë në ditë.

Brand

Ливсане

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIVSANE Hot Barries Sachets x 20”