IMMUNOVIT Capsules x 30

780,00 den

1 kapsulë në ditë.

1 in stock

SKU: SWSSENRG-6 Category:

Description

Echinacea + Propolis + Vitamina C + Zink

Echinacea njihet si një nga barishtet më të dobishme në natyrë, e cila forcon imunitetin

Propolisi i bletës është një antibiotik natyral – vret bakteret e dëmshme pa shkatërruar bakteret miqësore

Vitamina C dhe zinku kanë një efekt të fortë antioksidues

Produkti përmirëson rezistencën e trupit ndaj infeksioneve

Brand

Свис Енерџи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IMMUNOVIT Capsules x 30”