GRAMINN Suppositories x 10

1,010,00 den

Out of stock

SKU: INNVT-5 Category:

Description

Një qasje inovative në trajtimin e prostatitit

Opsioni i vetëm terapeutik për trajtimin lokal të të gjitha llojeve të prostatitit
Veprim i fortë anti-inflamator që lejon lehtësimin e shpejtë të simptomave
Krijon një barrierë mbrojtëse që përshpejton epitelizimin dhe parandalon patogjenët të hyjnë në rektum
Parandalon edemën dhe fibrozën në inflamacionin kronik
Rregullon në mënyrë efektive simptomat e sëmundjeve anorektale
Mekanizmi i provuar i veprimit
Nuk ka ndërveprime të mundshme dhe efekte anësore
Përbërësit aktivë

Graminex® NAXTM 7% (ekstrakt i pluhurit të polenit të thekrës), hialuronat natriumi,ekstrakt i mëllagës i tretshëm (Malva sylvestris L.), i tretshëm në lipos Ekstrakt Calendula officinalis L., ekstrakt aloe i tretshëm
(Aloe barbadensis M.), vaj esencial i karafilit (Eugenia caryophyllus),
Vitamina E dhe Vitamina A.

Dozimi – përdorimi

Një supozitor në ditë. Është mirë të aplikohet gjatë natës, para gjumit

Brand

Инвента

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRAMINN Suppositories x 10”