ECHINAID Capsules x 30

230,00 den

Ky suplement ushqimor është bërë me një kombinim të ekstrakteve bimore. Kjo formulë është një përqendrim i vetive të dobishme dhe ndihmon në përmirësimin e sistemit të përgjithshëm të mbrojtjes imunitare të trupit. Këto Naturcaps janë bërë me fibra që rrjedhin nga tapioka e fermentuar. Është plotësisht natyral dhe nuk përmban ngjyra artificiale

Out of stock

SKU: ESI-2 Category: Tag:

Description

Употреба: Земете 1-3 капсули дневно со многу вода.

Brand

Еси

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ECHINAID Capsules x 30”