DUCRAY KELUAL D.S. SAMPOO 100 ml

1,360,00 den

Shampo kundër zbokthit Ducray Kelual DS 100 ml është një shampo qetësuese e formuluar posaçërisht për të luftuar gjendjet e rënda të zbokthit. Me një formulë unike, ajo vepron mbi të gjithë faktorët e përfshirë në kushtet e rënda të zbokthit dhe është në

2 in stock

SKU: DUCR-4 Category: Tags: , , ,

Description

Aplikoni shampon Ducray Kelual DS kundër zbokthit 100 ml në flokë dhe skalp të lagur dhe masazhoni butësisht për të shkumëzuar. Shpëlajeni dhe aplikojeni sërish. Lëreni të veprojë për 3 minuta. Më pas, shpëlajeni tërësisht. Fillimisht duhet ta aplikoni tr

Brand

Дукреј

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DUCRAY KELUAL D.S. SAMPOO 100 ml”