DUCRAY KERACNYL FOAMING GEL 200 ml

860,00 den

Ducray Keracnyl Gel Foam është një xhel pastrues dhe freskues i përshtatshëm për kujdesin e përditshëm të lëkurës së prirur ndaj akneve. E pasuruar me ekstrakt sabal serrulata, një përbërës natyral që largon yndyrën e tepërt nga lëkura, dhe vaj ricini të

1 in stock

SKU: DUCR-6 Category: Tags: , , ,

Description

Aplikoni shkumën me xhel Ducray Keracnyl në lëkurën e lagur në mëngjes dhe në mbrëmje. Shkumoni, më pas shpëlajeni tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

Brand

Дукреј

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DUCRAY KERACNYL FOAMING GEL 200 ml”