DR. LAVENDER GIFT BOX SOAP

400,00 den

Set Sapunësh për dhuratë – Baby Soap, Olive Soap & Lavender Soap – 300gr

Out of stock

SKU: DRLVNDR-6 Category:

Description

Sapuni natyral bimor me livando , me kremin e tij natyral të vajit të livandës sipas teknikave tradicionale të prodhimit, hidraton dhe ushqen lëkurën si dhe e pastron atë në mënyrë perfekte pa e tharë lëkurën dhe duart tuaja.

Brand

Др.Лавендер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR. LAVENDER GIFT BOX SOAP”