TETESEPT CLEOPATRA BATH 125 ml

500,00 den

“Përdorimi: Mbushni vaskën me ujë të nxehtë në 35-38 ° C dhe shtoni një sasi banje të barabartë me përmbajtjen e një tapës. Rekomandohet një banjë prej 10 deri në 20 minuta. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Shënim: Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me banja me sipërfaqe të ndjeshme “Shpëlajeni vaskën plotësisht me ujë të ngrohtë për të hequr mbetjet e produktit. Paralajmërim: Mbajeni larg fëmijëve.”

Out of stock

SKU: TETES-20 Category: Tags: , , ,

Description

Përjetoni ritualin mbretëror të larjes së Kleopatrës. Proteinë qumështi + mjaltë + vaj bajame. Për 12 banjë. Krem banje. Ky krem ju jep kënaqësi të paharrueshme dhe ju bën të ndiheni të butë. Zbuloni lëkurën e rinovuar me kënaqësinë më të madhe! Këshilla e Kleopatrës: Për një barazim përvojë më e madhe në mbretëri, ju mund të shtoni një litër qumësht në ujë. “Në përputhje me përparimet aktuale shkencore. Testuar dermatologjikisht. Ushqen dhe ushqen lëkurën falë liposomeve. Pa parafinë, silikon dhe vajra minerale. I përshtatshëm për veganët.”

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT CLEOPATRA BATH 125 ml”