AVARICON KREM ZA HEMOROIDI 20 ml

265,00 den

2 in stock

SKU: PHNV-30 Category:

Description

Kremi Avaricone Hemorroide ka veti qetësuese, antiseptike dhe rigjeneruese të përshtatshme për kujdesin e
lëkurë të irrituar dhe të dëmtuar dhe mukoza të rajonit anal.
Ekstrakti i Hamamelis (Hamamelis virginiana) ka qenë i njohur për dekada për anti-inflamatorët dhe.
veti rigjeneruese, ndërsa kumak (Calendula o cinalis) përdoret tradicionalisht për trajtimin e plagëve
të cilat shërohen ngadalë, prerje, gërvishtje, djegie dhe të gjitha gjendjet e tjera në të cilat është e nevojshme
rigjenerimin e lëkurës. Panthenoli ushqen dhe mbron lëkurën nga tharja, ndërsa vaji esencial nga
Nenexhiku (vaji Mentha piperita) ka një efekt antiseptik, lehtëson shqetësimin dhe jep një ndjenjë të këndshme të
ftohje. Allantoin ka veti zbutëse, ka një efekt mbrojtës dhe qetësues.

Brand

Фарманова

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVARICON KREM ZA HEMOROIDI 20 ml”