ARTRON ACTIVE Tablets x 60

690,00 den

Dozimi: 1 tabletë 2 herë në ditë – mëngjes dhe mbrëmje.

3 in stock

SKU: FRTX-2 Category:

Description

Mbështet strukturën e kyçeve, nyjeve të kyçeve dhe tendinave
ndikon në mënyrë të favorshme në aktivitetin e sistemit muskuloskeletor
ndihmon në forcimin dhe ndërtimin e indit të kërcit
kontribuon në rigjenerimin natyral të indeve
kontribuon në zhvillimin e indit kockor dhe ruajtjen e lëngjeve normale në nyje

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARTRON ACTIVE Tablets x 60”