ADVANCIS ROYAL JELLY Vials x 1000 mg

1,410,00 den

Merrni 1 flakon në ditë në mëngjes. Shishja mund të hollohet në ujë.
Shkundni mirë para përdorimit.

Out of stock

Description

Advancis® Royal Jelly 1000 mg është një suplement ushqimor me qumësht blete dhe me përmbajtje të lartë të vitaminës C, i përforcuar me propolis dhe fruktooligosakaride (FOS). E krijuar posaçërisht për të rritur mbrojtjen natyrore, për të rigjallëruar dhe

Brand

Адвансис

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ADVANCIS ROYAL JELLY Vials x 1000 mg”