WELEDA CALENDULA BABY CREAM 75 ml

425,00 den

Përdorimi: Vendosni një sasi të vogël shampoje në flokë dhe lëkurë të lagur dhe masazhojeni butë, më pas shpëlajeni me ujë.

Out of stock

SKU: VLDA-2 Category: Tags: ,

Description

Banjë freskuese, frutash për të vegjlit.
Pastrues i butë dhe i butë 2 në 1 për lëkurë të ndjeshme, i bërë posaçërisht për fëmijë. Asnjë përbërës sintetik, thjesht argëtim i ëmbël, i freskët dhe me fruta gjatë banjës, në një tub me origjinë 100% natyrale. Lë një aromë të këndshme dhe bën flokë dhe lëkurë të butë. Kujdes i testuar dhe i çertifikuar dermatologjikisht.

Brand

Веледа

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WELEDA CALENDULA BABY CREAM 75 ml”