TETESEPT BRONCHIAL BATH 150 ml

410,00 den

“Përdorimi: Në varësi të madhësisë së vaskës, shtoni 1 kapak në ujë të nxehtë në 35-38 ° C dhe shijoni për 10-15 minuta. Ne ju rekomandojmë që të ngroheni dhe të pushoni pas larjes. Mund të përdoret çdo ditë ose si e nevojshme. Paralajmërim: Produkti i banjës për të rritur Mbajeni larg fëmijëve, Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar Mos përdorni gjatë shtatëzënësisë dhe laktacionit Shënim: Shtoni banjën në ujin e para-përgatitur të banjës për të shmangur ndonjë njollë në vaskë. “Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sipërfaqe të ndjeshme. Shpëlajeni vaskën me ujë të ngrohtë pas larjes për të hequr mbetjet e produkteve. Ju rekomandojmë që të ngroheni dhe të pushoni pas larjes. Mund të përdoret çdo ditë ose sipas nevojës. “

Out of stock

SKU: TETES-3 Category: Tags: , , ,

Description

“Lehtëson tensionin, relaksohet dhe ndihmon në tensionin e trupit. Trumzë + urtë + rozmarinë + eukalipt. Dush i përqendruar 125 ml, pa flluskë, për 12 banja. Ka një efekt të dobishëm në gjendjen e përgjithshme të trupit gjatë sezonit të ftohtë. E vetmja Një përzierje e vajrave thelbësorë natyralë të trumzës, sherebelës, rozmarinës dhe eukalipt duket relaksuese. Kur kombinohet me ujë të ngrohtë, relakson tërë trupin. Efekti i menjëhershëm: Përvetësimi i përmirësuar i vajrave bimorë çon në një ulje të ndjeshme të tensionit dhe efektit lehtësues. ndjenja për orë të tëra pas larjes: Përfitoni nga efekti afatgjatë i këtij kombinimi unik dhe hiqni qafe tensionin, çlironi tensionin dhe bëjeni trupin tuaj të ndihet më mirë. Testuar dermatologjikisht. Ushqen dhe ushqen lëkurën falë liposomeve, Pa parafinë, silikon dhe mineral vajra. I përshtatshëm për veganët. “

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT BRONCHIAL BATH 150 ml”