TETESEPT INDIAN AJUVERDA BATH 150 ml

400,00 den

“Përdorimi: Mbushni vaskën me ujë të nxehtë në 35-38 ° C dhe shtoni një sasi banje të barabartë me përmbajtjen e një tapës. Rekomandohet një banjë prej 10 deri në 20 minuta. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Shënim: Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me banja me sipërfaqe të ndjeshme “Shpëlajeni vaskën plotësisht me ujë të ngrohtë për të hequr mbetjet e produktit. Paralajmërim: Mbajeni larg fëmijëve.”

Out of stock

SKU: TETES-9 Category: Tags: , , ,

Description

“Sillni mendjen dhe trupin tuaj në harmoni. Vaj Lotus + jasemini + bajame. Për 12 banjë. Formula e çmuar, Ayurvedic përbëhet nga një aromë e sofistikuar e lotusit, jasemini qetësues dhe vaji i bajames ushqyes. Kjo banjë vajore unike siguron lipo të relaksimit të plotë dhe gjetheve një ndjenjë e butë e butë Zbuloni një ndjenjë harmonie dhe ekuilibri të vërtetë Ayurveda – “shkenca e jetëgjatësisë” – konsiderohet të jetë sistemi më i vjetër i mbrojtjes së shëndetit të njeriut, ai synon të sjellë trupin dhe shpirtin në harmoni. Kjo mund të arrihet përmes yoga, dietë Ayurvedic, shërim bimor dhe trajtime vaji të nxehtë. Këshillë Ayurveda: Thithni dhe nxirrni thellë në lotus për 2 minuta, pak para larjes dhe gjeni paqen e brendshme. Zhvilluar në përputhje me arritjet aktuale shkencore “Testuar dermatologjikisht. Ushqen dhe ushqen lëkurën falë liposomeve. Asnjë parafinë, silikon dhe vajra minerale. I përshtatshëm për veganët. “

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT INDIAN AJUVERDA BATH 150 ml”