TETESEPT REST TIME 125 ml

400,00 den

“Përdorimi: Mbushni vaskën me ujë të nxehtë në 35-38 ° C dhe shtoni një sasi banje të barabartë me përmbajtjen e një tapës. Rekomandohet një banjë prej 10 deri në 20 minuta. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Shënim: Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me banja me sipërfaqe të ndjeshme “Shpëlajeni vaskën plotësisht me ujë të ngrohtë për të hequr mbetjet e produktit. Paralajmërim: Mbajeni larg fëmijëve.”

Out of stock

SKU: TETES-24 Category: Tags: , , ,

Description

“Merrni kohë për veten tuaj Vaj livando + vaj portokalli. Për 12 banja. Mirë se vini në botën tuaj të natyrës që ju sjell paqe dhe harmoni. Relaksohuni dhe provoni një moment paqeje të butë si perëndimi i diellit në një mbrëmje të nxehtë vere. Formula unike e Koha e banjës me vaj të vërtetë livande dhe vaj portokalli do t’ju sjellë paqen dhe kënaqësinë që ju me të vërtetë meritoni. Përjetoni fushën e livandës në shtëpinë tuaj. Përjetoni relaksim të vërtetë të vajrave thelbësorë natyralë dhe shijoni kohën për veten tuaj. “Në përputhje me përparimet aktuale shkencore. Testuar dermatologjikisht. Ushqen dhe ushqen lëkurën falë liposomeve. Asnjë vaj parafine, silikoni dhe minerale. I përshtatshëm për veganët. “

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT REST TIME 125 ml”