Zincovit C Tablets x 60

940,00 den

Zinkovit C është një formulim unik që ndërthur përfitimet dhe vetitë e dobishme të zinkut, vitaminës C dhe ekstraktit të propolisit në një tabletë me një aromë natyrore portokalli. Një suplement ideal për të mbështetur sistemin imunitar gjatë gjithë vitit, veçanërisht në dimër, kur trupi ka nevojë për mbështetje të përgjithshme gjatë muajve të ftohtë, por edhe në pranverë për të marrë pjesë në ruajtjen e një sistemi normal imunitar.

Out of stock

Description

Të rriturit dhe fëmijët mbi 14 vjeç mund të marrin deri në tre tableta të përtypshme për një kohë të kufizuar (24 orë). Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet ndryshe nga një person i kualifikuar në mënyrë të përshtatshme.

Pa gluten, grurë, soje dhe përbërës qumështi. Nuk përmban ngjyra artificiale ose konservantë. I përshtatshëm për vegjetarianët

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zincovit C Tablets x 60”