Visionace Tablets x 30

850,00 den

Një tabletë në ditë

2 in stock

SKU: VTBTCS-2 Category:

Description

Vizionace me lëndë ushqyese specifike siç janë vitaminat A, B2 dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e shikimit normal.

Përbërësit: është formula më e plotë për sytë, si rezultat i shumë viteve të kërkimit shkencor.
Visionace përmban 23 përbërës bioaktivë, përfshirë luteinën, një përzierje natyrale të karatenoidit (beta-karoten, alfakaroten, zeaksantinë, kriptoksantinë dhe luteinë), agrume biflavonoide, ekstrakt boronicë, kompleks vitaminash B, minerale (zink, bakër, mangan, hekur, magnez )

Dozimi: Rekomandohet të përdorni 2 kapsula në ditë në muajin e parë, me vaktin kryesor.
Pastaj merrni 1 deri në 2 kapsula çdo ditë me vaktin tuaj kryesor.

Brand

Витабиотикс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Visionace Tablets x 30”