CHAMOMILE LAVENDER BABY SOAP

150,00 den

Sapun bebesh me vaj livande dhe kamomil 100 gr

Out of stock

SKU: DRLVNDR-2 Category:

Description

KARAKTERISTIKAT E PRODUKTIT:

Sapuni natyral bimor me livando dhe kamomil hidraton dhe ushqen lëkurën si dhe pastron në mënyrë perfekte lëkurën pa e tharë atë.
* Efekti relaksues, freskues, stimulues dhe aroma e këndshme e livandës i jep freski dhe vitalitet lëkurës. Ndihmon në eliminimin e aromave të trupit. Gjithashtu, me efektin qetësues dhe lehtësues të livandës ofron gjumë të rehatshëm.
* Me efektin e vajit të kamomilit, ndihmon lëkurën të relaksohet, të zbutet dhe të pushojë.
*Përmban vaj livando dhe kamomil.
* I përshtatshëm për pastrimin e trupit të duarve.
*Përbërë nga 100% vajra bimore.
*Nuk permban Alkool-Sintetik; Vaj-Paraben

Brand

Др.Лавендер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHAMOMILE LAVENDER BABY SOAP”