S-MEN Sachets x 30

1,610,00 den

Dozimi: 1-2 thasë në ditë.

1 in stock

SKU: FRTX-15 Category:

Description

Mbështet spermatogjenezën normale dhe funksionin seksual te meshkujt.
Kontribuon në përqendrimin normal të testosteronit në gjak.
Ndikon në mënyrë të favorshme në fertilitetin dhe riprodhimin.

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “S-MEN Sachets x 30”