PROBIEN KIDS Tablets x 20

370,00 den

Dozimi: 1 tabletë e përtypur në ditë

Out of stock

SKU: FRTX-12 Category:

Description

Gjatë dhe pas trajtimit me antibiotikë
për të shtypur zhvillimin e baktereve patogjene, të cilat janë shkaktarët kryesorë të çrregullimeve gastrointestinale
në problemet e tretjes – kapsllëk, çrregullim, fryrje
në rast stresi për shkak të ndryshimit të rrethanave
kur udhëtojnë
për tretje të mirë
për të forcuar imunitetin dhe mbrojtjen

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROBIEN KIDS Tablets x 20”