NISITA Nasal Spray x 20 ml

240,00 den

2 in stock

SKU: ENGLHRD-10 Category:

Description

Nisita Spray është një zgjidhje izotonike për shpëlarjen e hundës. Hunda laget dhe lirohet nga grimcat e papastërtive dhe irrituesit alergjikë. Spërkatja e dozimit e bën aplikimin veçanërisht të lehtë. I përshtatshëm për të rriturit, fëmijët dhe foshnjat.

– Për të mbrojtur dhe kujdesur për mukozën e thatë të hundës
– Spray dozimi për përdorim të thjeshtë dhe të targetuar
– I përshtatshëm për të rriturit, fëmijët dhe foshnjat

Brand

Енгелхард

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NISITA Nasal Spray x 20 ml”