MUCOPLANT GOOD NIGHT SYRUP 100 ml

210,00 den

Dozimi: fëmijët 4-6 vjeç: lugë çaji (2.5 ml) tri herë në ditë,
fëmijët e shkollës: 1 lugë çaji (5 ml) tri herë në ditë.
të rriturit: 1 lugë gjelle (15 ml) tri herë në ditë.

16 in stock

SKU: DRTHSS-54 Category:

Description

Çfarë është dhe për çfarë përdoret produkti kufitar Mucoplant tegavec Natën e mirë
Mucoplant tegavec Natën e mirë është një shurup për përdorim oral. Kontribuon në lehtësimin e acarimit të traktit të sipërm respirator dhe ruajtjen e gjumit normal.
Ekstraktet e Plantago lanceolata, trumzës (Thymus vulgaris) dhe kamomilit (Chamomilla recutita) ndihmojnë në lehtësimin e acarimit të traktit të sipërm respirator.
Ekstrakti i barit të limonit (Melissa officinalis) natyrisht ndihmon në relaksimin dhe çlodhjen dhe ndihmon në ruajtjen e gjumit normal.
Vitamina C (acid askorbik) kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, duke zvogëluar lodhjen dhe rraskapitjen.

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUCOPLANT GOOD NIGHT SYRUP 100 ml”