Magnezan NEURO Tablets x 30

520,00 den

Doza e rekomanduar: (1) një kapsulë në ditë.

5 in stock

Description

Magnezi NEURO është një koktej thelbësor i magnezit, vitaminave, antioksidantëve, aminoacideve dhe xhinko biloba.

Brand

ДР.Витон

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magnezan NEURO Tablets x 30”