HERPEKS gel 20 ml

180,00 den

Si të përdorni: Jashtë! Aplikojeni në lëkurë të pastër 2-3 herë në ditë. Përbërësit natyralë lejojnë përdorim të shpeshtë dhe të zgjatur.

Out of stock

SKU: FRTX-28 Category:

Description

Xhel qetësues herpes me L-lizinë dhe ekstrakte natyrale të rrënjës së ëmbël dhe gjembave të ujkut.
Herpesi ndihmon trupin të përballet më lehtë me herpesin.

Përbërësit natyralë të xhelit:
• ndaloni zhvillimin e virusit herpes;
• kufizojnë përhapjen e herpesit;
• rigjeneroni lëkurën e dëmtuar.

Përbërësit: hidroklorur lizine, ekstrakt i rrënjës së ëmbël / Ekstrakt i rrënjës së Glycyrrhiza glabra / Ekstrakt i ujkut / Ekstrakt Hippophaerhamnoides /, lëndë ndihmëse.

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HERPEKS gel 20 ml”