VITAMIX SE + VITAMIN E Tablets x 60

265,00 den

Dozimi: 1 tabletë në ditë.

3 in stock

SKU: FRTX-24 Category:

Description

Selen, vitaminë E.
Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Ruan funksionin normal të tiroides.
Mbështet spermatogjenezën normale.
Ndihmon në ruajtjen e gjendjes normale të flokëve, thonjve dhe lëkurës.
Kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITAMIX SE + VITAMIN E Tablets x 60”