TETESEPT KIDS LITTLE ROBBERS 50 g

110,00 den

“Së pari, mbushni vaskën me ujë të nxehtë në 35-38 ° C, pastaj shtoni banjën Grabitës të vegjël dhe koha magjike e banjës mund të fillojë. Rekomandohet të lahet për 10 deri në 20 minuta. Shpëlajeni vaskën me ujë të ngrohtë pasi të laheni “Hiqni pjesën tjetër të produktit. Për një banjë. Paralajmërim: Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sy me banjën.”

Out of stock

SKU: TETES-14 Category: Tags: , , ,

Description

Një banjë me mollë me aromë frutash dhe formulë që mbron dhe ushqen lëkurën e foshnjës. Banja Little Robbers përmban një formulë të veçantë me vaj arre dhe gjalpë kakao për lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Argëtimi i shkëlqyeshëm garantohet me ujë të gjelbër, aromë me shije frutash të mollëve dhe efekt shtesë të qëndrueshëm të flluskave. Testuar dermatologjikisht. Pastron dhe ushqen butësisht lëkurën. Ngjyrat e ushqimit. Pa parafinë dhe vajra minerale. Uji i larjes nuk njollos lëkurën, flokët ose banjën. Për fëmijë nga 3 vjeç e lart.

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT KIDS LITTLE ROBBERS 50 g”