VITAMIX CA+MG+ZN+VIT D3 Tablets x 30

265,00 den

Dozimi: 1 tabletë në ditë.

2 in stock

SKU: FRTX-25 Category:

Description

Ndihmon në ruajtjen e gjendjes normale të flokëve, kockave, dhëmbëve, thonjve dhe muskujve.
Mbështet rrjedhën normale të metabolizmit.
Ndihmon në reduktimin e ndjenjave të lodhjes dhe lodhjes.

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITAMIX CA+MG+ZN+VIT D3 Tablets x 30”