TETESEPT HALLO WINTERCARE SHOWER GEL 200 ml

210,00 den

Out of stock

SKU: TETES-7 Category: Tags: , , ,

Description

Krem xhel me vajra të kujdesit të lëkurës me cilësi të lartë me kumbull dhe qumësht bajame për një ndjesi të lëkurës së butë. Përshëndetje xhel dushi për krem dimëror, me përbërësit e tij të çmuar të qumështit të bajames natyrale dhe ekstraktit të kumbullës ju jep shkëlqim dhe butësi lëkurës tuaj në muajt e dimrit. Me aplikim të rregullt lëkura është e hidratuar dhe e lëmuar. Testuar dermatologjikisht. Zhvilluar dhe testuar në përputhje me arritjet aktuale shkencore. Pa vajra minerale, parafina dhe silikone. pH-neutral, pa sapunë alkaline. I përshtatshëm për veganët.

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT HALLO WINTERCARE SHOWER GEL 200 ml”