PROSTAVITAL Capsules x 30

1,030,00 den

Prostavital siguron mbështetje ushqyese për shëndetin dhe mirëqenien e burrave, një kombinim origjinal i zinkut, selenit, vitaminës E.
Formuluar posaçërisht për të siguruar një kombinim origjinal të zinkut që kontribuon në nivelet normale të testosteronit të gjakut dhe selenit i cili nga ana e tij kontribuon në spermatogjenezën normale. Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Pa OMGJ, niseshte dhe përbërës të qumështit. Nuk përmban ngjyra artificiale, ruajtës dhe aromë.

Out of stock

SKU: HAID-50 Category:

Description

Të rriturit dhe fëmijët mbi 16 vjeç një kapsulë në ditë pas vaktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROSTAVITAL Capsules x 30”