LAVENDER OIL LIP BALM

235,00 den

Krem për kujdesin e buzëve me vaj lavande 4,35 gr

Out of stock

SKU: DRLVNDR-16 Category:

Description

Kremi për kujdesin e buzëve siguron mbrojtje kundër tharjes duke i mbajtur buzët tuaja të buta dhe të gjalla gjatë gjithë ditës, falë vajit të livandës, vitaminës E dhe vajit jojoba që përmban.
* I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Brand

Др.Лавендер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVENDER OIL LIP BALM”