DUCRAY KELUAL DS Cream 40 ml

1,110,00 den

Ducray Kelual DS Cream është një krem ​​qetësues i formuluar për kujdesin e lëkurës së irrituar dhe me luspa. I krijuar me vetitë e kombinuara të pirokton olaminës dhe keluamidit, ky krem ​​eliminon luspat dhe pastron lëkurën në zonat që janë veçanërisht

1 in stock

SKU: DUCR-3 Category: Tags: , , ,

Description

Aplikoni krem ​​Ducray Kelual DS në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pasi të përdorni një produkt të butë pastrimi të përshtatur në lëkurë. Aplikojeni dy herë në ditë për 2 javë, më pas një herë në javë për fazën e mirëmbajtjes.

Brand

Дукреј

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DUCRAY KELUAL DS Cream 40 ml”