DUCRAY ELUTION GENTLE BALANCING SHAMPOO 200 ml

710,00 den

Ducray Elution Gentle Balancing Shampoo është një shampo e butë dermo-mbrojtëse e rekomanduar si vazhdim i trajtimeve kundër zbokthit, të cilat mund të dobësojnë ose dëmtojnë flokët. Kjo formulë e toleruar mirë pastron butësisht lëkurën e kokës dhe zvogël

Out of stock

SKU: DUCR-2 Category: Tags: , , ,

Description

Aplikoni shampon Ducray Elution Gentle Balancing në lëkurën e lagur të kokës. Masazhojeni butësisht, më pas shpëlajeni. Aplikojeni sërish dhe lëreni për disa minuta. Mund të përdoret sa herë që dëshironi.

Brand

Дукреј

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DUCRAY ELUTION GENTLE BALANCING SHAMPOO 200 ml”