DR.THEISS TEGAVEC Lozenges

100,00 den

Dozimi: Shkrini ngadalë një tabletë çdo 2-3 orë:
Fëmijët 5-14 vjeç jo më shumë se 4 tableta në ditë,
fëmijët> 14 vjeç dhe të rriturit jo më shumë se 12 barëlala në ditë.

Out of stock

SKU: DRTHSS-60 Category:

Description

Pluhurat bimore Mucoplant Tegavec me mjaltë dhe vitaminë C përmbajnë kombinimin unik të ekstraktit Tegavec, një ekstrakt të veçantë bimor dhe mjaltë. Kontribuon në mbajtjen e higjienës dhe kujdesit të përditshëm të fytit dhe gojës.
Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe zvogëlon lodhjen dhe rraskapitjen.
Pluhrat bimore Mucoplant përmbajnë një përzierje të vajrave të butë të nenexhikut që kontribuojnë në një shije veçanërisht të këndshme dhe aromatike.

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.THEISS TEGAVEC Lozenges”