Donafil Vaginal Ovules x 10

760,00 den

Përdorni: 2 ovula, në mënyrë vaginale, 5-7 ditët e para pas përfundimit të ciklit menstrual

1 in stock

Description

Vaginalet. Oulet vaginale me një përbërje unike të acidit borik dhe laktik. Për parandalimin dhe trajtimin e pezmatimit të vaginës, duke përfshirë edhe kandidimin.
• Terapia e linjës së parë për jo-albicans dhe kandidiaza e përsëritur • Qetëson shpejt simptomat – acarim, kruajtje dhe djegie • I sigurt

Brand

Епсилон Хеалтх

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Donafil Vaginal Ovules x 10”