DERMAVIT krema za psorijaza 100 ml

950,00 den

Aplikojeni me fërkim të lehtë në zonën e dëmtuar të lëkurës një herë në ditë (rekomandohet natën para gjumit).
Procedura përsëritet derisa të ketë ndryshime në lëkurë.

Out of stock

SKU: PMED-8 Category:

Description

Karakteristikat dhe qëllimi:
Për shkak të përbërjes së tij specifike, ky krem është i destinuar kryesisht për lëkurë të thatë dhe të plasaritur, si dhe për lëkurë të kuqe dhe të inflamuar. Kremi Dermavit hidraton dhe zbut lëkurën dhe ndihmon në rigjenerimin dhe zbutjen e sipërfaqes së saj. Ka veprim anti-inflamator, antiseptik dhe fungicid. Ndihmon me sukses me dermatitin atopik, neurodermatitin, psoriazën, ekzemën si dhe alergjitë, herpesin dhe sëmundjet e tjera të lëkurës.

Brand

Фармамед

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DERMAVIT krema za psorijaza 100 ml”