CURAPROX BE YOU roze set

880,00 den

Pastë dhëmbësh CURAPROX [BE YOU.] Challenger, i aromatizuar me xhin tonik, përmban ekstrakte bimore natyrale që përmirësojnë mbrojtjen natyrale të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve dhe ndihmojnë në mbrojtjen e plotë të gojës: mbrojnë nga kariesi, i japin freski të qëndrueshme frymëmarrjes, ndihmojnë dhëmbët e ndjeshëm, nuk shkaktojnë acarime të ftohta. nxisin funksionin natyral të pështymës, parandalojnë formimin e pllakës dentare dhe ushqejnë mishrat e dhëmbëve.

• Rruazat me ngjyra në pastën transparente të dhëmbëve gjatë larjes japin një shije mentoli dhe në këtë mënyrë një ndjenjë freskie afatgjatë në gojë.
• 950 ppm fluor natriumi parandalon prishjen e dhëmbëve
Enzimat për të rritur rolin mbrojtës natyror të pështymës – zvogëlojnë rritjen e baktereve dhe promovojnë ekuilibrin natyror të florës orale
• Përbërësit bimorë si echinacea
• Vitamina B5 mbron gjithashtu mishrat e dhëmbëve dhe i jep lagështi mukozës së gojës
• Nuk ka ЅLЅ, tricolosan dhe mikroplastikë
• Pastë e smaltit e butë me gërryerje të ulët, RDA 50

Mënyrë e sigurt dhe efektive për dhëmbët e bardhë

• me zbardhjen natyrale te dhembeve me ndihmen e enzimes glukooksidaze e cila i kthen sheqernat ne oksigjen
Efekti Prestige Sparkling Blue® në dhëmbë krijon një filtër optikisht transparent që reflekton të verdhën dhe i bën dhëmbët të duken më të bardhë
• Hidroksilapatiti rimineralizon smaltin dhe e bën atë të lëmuar, gjë që redukton mundësinë e pigmentimit

Paketa përfshin gjithashtu një furçë dhëmbësh ultra të butë me të njëjtën ngjyrë CURAPROX CS 5460 për heqjen efektive të pllakës dentare, e cila ka 5460 qime ultra të holla, një kokë të vogël dhe një dorezë tetëkëndore.

Out of stock

SKU: CRPX-12 Category:

Description

Për përdorim të përditshëm

Brand

Курапрокс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CURAPROX BE YOU roze set”