LOGONA MICELLAR CLEANSING FOAM ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 125 ml

760,00 den

Zbatohet në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës, qafës dhe dekoltesë. Pastaj aplikoni tonikun nga qendra e fytyrës në pjesën e jashtme. Ndërsa lëkura është akoma e lagur, vendosni një krem të përshtatshëm në LOGONA. Kështu toniku mundëson transport edhe më të mirë të të gjithë përbërësve aktivë.

Out of stock

SKU: LGNA-8 Category:

Description

Një formulë antibakteriale me nenexhik organik dhe acid salicilik natyral nga lëvorja e shelgut, në mënyrë efektive largon papastërtitë, plagët dhe njollat në lëkurën e dëmtuar. Qetëson lëkurën e fytyrës, rregullon ekuilibrin vaj-ujë dhe parandalon rritjen e baktereve që shkaktojnë procese inflamatore dhe aknet. Thithet shpejt dhe lehtë. I përshtatshëm për lëkurën gjatë pubertetit dhe për lëkurën të prirur për depozitimin e papastërtive. Zvogëlon shkëlqimin e lëkurës dhe siguron zbutjen e fytyrës për një kohë të gjatë.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA MICELLAR CLEANSING FOAM ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 125 ml”