LOGONA-AGE PROTECT HYALURON NIGHT CREAM 30 ml

1,810,00 den

Vendoseni në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës, qafës dhe dekoltesë çdo natë

1 in stock

SKU: LGNA-5 Category:

Description

Stimulon rigjenerimin e qelizave dhe stimulon rigjenerimin natyror të vetë lëkurës. Formula me cilësi të lartë për rinovimin e qelizave + acidi hialuronik zbut linjat e dukshme, hidraton intensivisht dhe ushqen lëkurën brenda natës dhe stimulon rigjenerimin

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA-AGE PROTECT HYALURON NIGHT CREAM 30 ml”