LOGONA GREASY HAIR SHAMPOO 250 ml

700,00 den

Out of stock

SKU: LGNA-12 Category:

Description

Zhvilluar posaçërisht për kujdesin e flokëve me vaj dhe kokës së ndjeshme. Përmban pastrues të butë si dhe kompleks qetësues të betainës, proteinave të mëndafshit dhe embrionit të grurit. Heq dhjamin e tepërt dhe harmonizon funksionet e gjëndrave dhjamore. Balsami organik i limonit dhe agjentët hidratues natyral ndihmojnë flokët tuaj të rimarrin elasticitetin dhe pamjen e shëndetshme.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA GREASY HAIR SHAMPOO 250 ml”