LOGONA ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 250 ml

810,00 den

Out of stock

SKU: LGNA-6 Category:

Description

Pastron butësisht flokët dhe skalpin e kokës, qetëson kruajtjen dhe acarimin dhe heq zbokthin. Kompleksi inovativ fitoaktiv i vajit të dëllinjës dhe ekstraktit të hithrës të rritur organikisht së bashku me lëvoren e shelgut, gjethen e thuprës dhe ekstraktin e plepit ndihmon në rivendosjen e funksionit të shëndetshëm dhe të ekuilibruar të lëkurës.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 250 ml”