LOGONA REPAIR&CARE HAIR OIL 75 ml

860,00 den

Në flokët e tharë me peshqir, vendosni një sasi të vogël në këshilla. Mund të përdoret 1-2 herë në javë. Mos e shpëlani.

Out of stock

SKU: LGNA-16 Category:

Description

Për rigjenerimin dhe kujdesin e flokëve të dëmtuar, ajo rinovon flokët dhe mbron flokët nga dëmtimi i mëtejshëm. Formula e pasur vegane e gjembit organik të ujkut ushqen intensivisht, ushqen flokët dhe i jep asaj një shkëlqim delikat.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA REPAIR&CARE HAIR OIL 75 ml”